BEYPAZARI VE YÖRESI ŞENLIKLERI PROGRAMI AÇIKLANDI

20. ULUSLARARASI BEYPAZARI VE YÖRESİ ŞENLİKLERİ ŞENLİK PROGRAMI AÇIKLANDI.

GÜNDEM 13.06.2013, 18:12 13.06.2013, 18:15
1845
BEYPAZARI VE YÖRESI ŞENLIKLERI PROGRAMI AÇIKLANDI
 















20. ULUSLARARASI BEYPAZARI VE YÖRESİ ŞENLİKLERİ

ŞENLİK PROGRAMI  21-22-23 HAZİRAN 2013

           

 1.Gün Şenlik Programı (21 Haziran 2013 )-Cuma

 

Beypazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Yıl Sonu Sergisi Açılışı   10:30 - 12:30

SANATSAL SERGİLER (BEYPAZARI HALKEVİ )

 

HAYRİ ÇANAK

ZEHRA BÜLBÜN

EMİNE CAN KAFDAĞLI - MEDİHA BEZGİ - BERE TAMKAN                           

BERRİN MERZİFONOĞLU - NURAY ALEMDAROĞLU

 

ATATÜRK PARKI ŞENLİK ALANI                                             

17:30 Konser Duygu Kutlu

18 :30 BEYGEM Halk Oyunları

18: 45 Umut ve Orkestrası

19:45 Bulgaristan   Halk dansları

20:00 Makedonya Halk Dansları

20:20 Yunanistan Halk Dansları

20:40 Ödüllü Yarışmalar

21:00 Konser Ankaralı Yasin

 

2.Gün Şenlik Programı (22 Haziran 2013 ) - Cumartesi

 

Açılış  10:00 - 11:45   Atatürk Parkı

10:00 Protokol konuşmaları ( Vatan Şaşmaz )

11:30 Karaşarlılar Derneği Halk Oyunları Gösterisi

12:00Şenlik Korteji 

Beypazarı Yöresel  Gıda Standları  (İrfan Gümüşel Caddesi)

12:00 - 20:00Coca Cola Mutlu Sofralar Peşinde (Hanlarönü Çarşamba Pazarı Girişi)

Aladdin Sokak Stand Gezisi                                                      

Beypazarı Kent Tarihi Müzesi Gezisi    

Halkevi Sanatsal Sergiler Gezisi 

 

KONUK İL VE İLÇE BELEDİYELERİNİN STANDLARI  (İMARET MEYDANI)   

 ALANYA BELEDİYESİ- ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-BARTIN BELEDİYESİ- BESNİ BELEDİYESİ-BURDUR BELEDİYESİ-BURSA NÜLÜFER BELEDİYESİ-ÇAYIRHAN BELEDİYESİ-EDİRNE BELEDİYESİ-ELMADAĞ BELEDİYESİ-İNEGÖL BELEDİYESİ-İZNİK BELEDİYESİ-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-KARAŞAR BELEDİYESİ-KASTAMONU BOZKURT BELEDİYESİ-KEÇİÖREN BELEDİYESİ-KIBRISÇIK BELEDİYESİ-KIRBAŞI BELEDİYE-MUDURNU BELEDİYESİ-ODUNPAZARI BELEDİYESİ-ÖDEMİŞ BELEDİYESİ-YENİPAZAR BELEDİYESİ-YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ-KOZAN BELEDİYESİ-ANTALYA ELMALI BELEDİYESİ-HATAY REYHANLI BELEDİYESİ

 

12:00-19:00 Müzik, Yerli Ve Yabancı Halk Oyunları Gösterileri

 

 ATATÜRK PARKI SAHNESİ

13:00  Animasyon Ekibi Maskotlar, Tahta Bacak, Robot Adamlar            

14:00   Telkari Yapma Yarışması

14:40  Konser – Edip Bülbül

15:00  BEYGEM Halk Oyunları Gösterisi

15:20 Makedonya Halk Dansları

15:35 Bulgaristan Halk Dansları

15 :45 Yunanistan Halk Dansları

16:00 Ödüllü yarışmalar

17:00 Ünlü Mankenlerin Katılımlarıyla Yöresel Takı Defilesi

17:45 Konser Hamza Altıntaş

18:30 Yarışmalar ve Animasyon Gösterileri

19 :00 KAPANIŞ

 

RÜSTEMPAŞA SAHNESİ

12:00   BEYGEM Halk Oyunları

12:30   Animasyon Gösterileri

13:00   Yabancı Halk Oyunları Gösterisi (Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya )

13:30  Konser  Hamza Altıntaş

14:00 İnteraktif gösteriler

15:00  Konser Grup Tekil

16:00   Ödüllü Yarışmalar

17:00   Animasyon Gösterileri (Tahta Bacak, Maskotlar, Denge Show)

17:45 Konser Edip Bülbül

18:30   Halk Oyunları Gösterisi – Ödüllü yarışmalar

 

BEYPAZARI İLÇE STADYUMU

Bulgaristan - Makedonya - Yunanistan Halk Dansları                                                   20:00

Grup Klişe                                                                                                                              20:30

Mustafa Ceceli                                                                                                                      21:00

 

3.Gün Şenlik Programı  (23.06.2013)  Pazar

 

Coca Cola Mutlu Sofralar Peşinde (Hanlarönü Çarşamba Pazarı Girişi)12:00 - 20:00

 

ATATÜRK PARKI SAHNESİ

11:00  BEYGEM Halk Oyunları

11:30  Ödüllü Şarkı Yarışması

12:30  Yabancı Halk Oyunları Gösterisi (Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya )

13:00   Konser  Barış ve Orkestrası

14:00  Havuç Yetiştiricileri Yarışması    

14:30  Animasyon Gösterileri (Sihirbaz)

15:00  Ödüllü Yarışmalar

16:00  Konser Selda Gündoğan

17:00 Havuç Güzellik Yarışması

18:00  Konser Serkan Özşener

 

Berat Kandili Özel Programı

19:30 Kuran-I Kerim Tilaveti

20:15 Grup Sahra Ve Semazenler

21 30 Kapanış

 

RÜSTEMPAŞA SAHNESİ

12:30   Halk Oyunları Gösterileri

13:00   Animasyon Gösterileri

13:30   Ödüllü Yarışma (Şarkılı Atışmalar)

14:30   BEYGEM Halk Oyunları Gösterisi

15:00   Beypazarı Olimpiyatları Parkur Yarışmaları

16:00   Konser Selda Ve Orkestrası

17:00  Halk Oyunları Gösterisi

17:30  Konser  Barış Ve Orkestrası

18:30  Kapanış

 

Yarışmalar                                                                                        Atatürk Parkı

Telkari Yapma Yarışması                                                                          22.06.2013                  14:00

Havuç Yetiştiricileri Yarışması                                                                 23.06.2013                  14:00

4.Havuç Güzellik Yarışması                                                                      23.06.2013                  17:00

 

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:33
Güneş 06:03
Öğle 12:53
İkindi 16:36
Akşam 19:34
Yatsı 20:58
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 33 71
2. Fenerbahçe 33 66
3. Galatasaray 32 62
4. Trabzonspor 33 58
5. Alanyaspor 33 52
6. Gaziantep FK 32 50
7. Sivasspor 33 50
8. Hatayspor 32 49
9. Karagümrük 33 49
10. Göztepe 33 46
11. Antalyaspor 34 42
12. Konyaspor 33 41
13. Rizespor 33 39
14. Ankaragücü 33 37
15. Kasımpaşa 33 36
16. Malatyaspor 32 34
17. Kayserispor 33 34
18. Başakşehir 32 33
19. Gençlerbirliği 33 31
20. Erzurumspor 33 28
21. Denizlispor 32 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 30 63
2. Adana Demirspor 30 58
3. Samsunspor 30 58
4. Altay 30 54
5. İstanbulspor 30 54
6. Altınordu 30 52
7. Ankara Keçiörengücü 30 49
8. Ümraniye 30 44
9. Tuzlaspor 30 44
10. Bursaspor 30 43
11. Bandırmaspor 30 39
12. Boluspor 30 35
13. Adanaspor 30 34
14. Balıkesirspor 30 32
15. Menemenspor 30 31
16. Akhisar Bld.Spor 30 25
17. Ankaraspor 30 23
18. Eskişehirspor 30 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 31 63
3. Leicester City 31 56
4. West Ham 31 55
5. Chelsea 31 54
6. Liverpool 31 52
7. Tottenham 31 49
8. Everton 30 48
9. Arsenal 31 45
10. Leeds United 31 45
11. Aston Villa 30 44
12. Wolverhampton 31 38
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 31 36
15. Brighton 31 33
16. Burnley 31 33
17. Newcastle 31 32
18. Fulham 32 26
19. West Bromwich 31 24
20. Sheffield United 31 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 30 67
2. Real Madrid 30 66
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 30 61
5. Real Sociedad 30 47
6. Real Betis 30 47
7. Villarreal 30 46
8. Granada 30 39
9. Levante 30 38
10. Celta de Vigo 30 37
11. Athletic Bilbao 30 37
12. Cádiz 30 35
13. Valencia 30 34
14. Osasuna 30 34
15. Getafe 30 30
16. Huesca 30 27
17. Real Valladolid 30 27
18. Elche 30 26
19. Deportivo Alaves 30 24
20. Eibar 30 23